Apartament Imperial - Apartamenty - Sopot
więcej zdjęć noclegu opinie na temat noclegu |
Luksusowy apartament w pełni wyposażony dla 4 do 6 osób 2 min. do plaży |
Apartament Imperial
Imperial to iście królewskie wnętrza - wytworne i pełne przepychu. Stylowe drewniane ściany, złote dodatki i zdobione lustra sprawiają, że pomieszczenia są magiczne i niepowtarzalne.
Salon połączony z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym ze wszystkimi potrzebnymi w kuchni sprzętami: płyta ceramiczna, lodówka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, zostały uzupełnione niezbędnym wyposażeniem, między innymi białą porcelaną, sztućcami, tosterem, czajnikiem. W salonie stół, duży telewizor z systemem HD i skórzana sofa, umożliwiają doskonały wypoczynek. Dwie sypialnie z przepięknymi królewskimi łożami, atłasową pościelą, nastrojowymi lampami i stylowymi lustrami tworzą unikalne miejsce, które uwiedzie Państwa swoim spokojem i zapewni zdrowy, orzeźwiający sen. Łazienka jest jedyna w swoim rodzaju - marmurowe kafle, imponująca wanna a na ścianie ludwikańskie lustro sprawią, że kąpiel stanie się prawdziwą przyjemnością.
Apartament Imperial jest wyjątkowo komfortowy, z dużym tarasem umożliwiającym - dzięki wygodnym fotelom i stolikowi - pełen relaks i rozkoszowanie się świeżym, nadmorskim powietrzem. Znakomicie wypoczną w nim cztery osoby, sofa w salonie może zostać rozłożona w razie potrzeby i wraz z dodatkową pościelą stanowić kolejne miejsce do spania.
Wyposażenie zawiera między innymi:
-zestaw powitalny (hiszpańskie czerwone wytrawne wino, owoce sezonowe, wybór angielskich słodyczy i herbat),
-kuchnia: toster, czajnik, kuchenka mikrofalowa, płyta ceramiczna, piekarnik, lodówka, porcelanowa zastawa, garnki, patelnia, sztućce, szklanki, filiżanki, kieliszki, akcesoria kuchenne i drobiazgi,
-salon: stół z krzesłami, telewizor z DVD i TV sat,
-łazienka: wolno stojąca stylowa wanna, prysznic z deszczownicą i oświetleniem, podłączony system audio, telewizja satelitarna Cyfra+ i DVD, telewizor plazmowy z systemem HD, ręczniki i szlafrok z miękkiej, wysokogatunkowej bawełny, środki czystości (mydło, szampon, body lotion), pralka, suszarka do włosów,
-sypialnie: atłasowa lub jedwabna pościel, podwójne rzeźbione łoża, szafy, szafki nocne, w sypialni pojedynczej single beds, w wybranych sypialniach telewizory,
-dodatkowe wyposażenie: telewizja plazmowa z DVD i satelitarną Cyfrą+, PlayStation 3 Slim 250 GB, świeczki, odkurzacz, żelazko, deska do prasowania, suszarka do prania.
Wyposażenie obiektu i dodatkowe atrakcje:
-Bezprzewodowy internet w każdym apartamencie, zintegrowany system monitoringu, wideodomofony, ogrodzona posesja,
-Grill Corner: zadaszony i wyłożony drewnem tekowym zakątek, z dwoma profesjonalnymi gazowymi grillami i akcesoriami, stołami, ławami i pochodniami, gdzie przyjem,nie można spędzić czas bez względu na pogodę;
-Mini Baby Center: miejsce dla wypoczynku i rozrywki z dziećmi, piaskownica, stolik z ławeczką, zjeżdżalnia, na życzenie malowanki i kredki;
-Miejsca parkingowe na ogrodzonym terenie (Wojskowy Dom Wypoczynkowy) w odległości ok. 300 m;
-Możliwość przejażdżki zabytkowym, angielskim samochodem.
Ilość osób: 4, możliwość dostawki - sofa 2 os. cena: od 620 zł.
Strona internetowa: www.malaanglia.pl
Wszystko jest nowe, po generalnym remoncie, to pierwszy sezon wynajmu tego apartamentu. Trudno będzie z niego wyjść, aby zakosztować legendarnych uroków Sopotu - ZAPRASZAMY SERDECZNIE!
Pobyty do uzgodnienia, apartament czynny cały rok
Okolica
- Basen kryty
- Dyskoteka
- Jazda konna
- Kąpielisko
- Kino
- Korty tenisowe
- Sklep
- Ścieżki rowerowe
- Zabytki
Wyposażenie pokoi
- Aneks kuchenny
- Balkon/taras
- Czajnik elektryczny
- Internet
- Kablówka
- Lodówka
- Łazienka
- Telewizor
Na terenie obiektu
- Parking
- Plac zabaw
Zdjęcia
Linki zewnętrzne
- Urząd Miasta Sopotu
- Sopor na Wikipedi
- Sopot, przewodnik po jednym z najatrakcyjniejszych miast w Polsce
- NaszeMiasto.pl - Sopot
Zarejestruj się
więcej zdjęć noclegu
