Hotel Herman**** - Hotele - Płock
więcej zdjęć noclegu opinie na temat noclegu |
Hotel Herman**** to nowy, luksusowy obiekt w stylu butikowym zlokalizowany w zabytkowej kamienicy w samym centrum Płocka. |
Hotel Herman****
Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne HOTEL HERMAN**** to nowy, luksusowy obiekt w stylu butikowym zlokalizowany w zabytkowej kamienicy w samym centrum Płocka.
To idealne miejsce na wyjazdy biznesowe dla osób ceniących komfort i wysoką jakość obsługi. Do dyspozycji Gości oddanych zostało 20 pokoi hotelowych na łącznie 43 miejsca noclegowe, wyposażonych w standardzie 4 gwiazdek. Wnętrza zostały urządzone w stylu butikowym, który dodatkowo podkreśla niepowtarzalny charakter zabytkowej kamienicy, w której się mieści.
Obiekt dysponuje profesjonalnym zapleczem szkoleniowo-konferencyjnym. Na potrzeby konferencyjno-bankietowe są do dyspozycji trzy sale (Sala Tumska, Sala Mazowiecka i Sala Kominkowa). Sala Mazowiecka jedna dzielona na trzy mniejsze. Daje to możliwość organizacji konferencji i szkoleń dla grup o różnej wielkości, łącznie do 370 osób.
Dla Gości oraz mieszkańców Płocka i okolic, w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym HOTEL HERMAN**** powstała także stylowa restauracja á la carte - Restauracja Książęca. W pięknych wnętrzach Restauracji Książęcej można spróbować autorskich dań przygotowanych przez Szefa Kuchni, Tomasza Wereszczyńskiego. Tworzona z pasją karta menu zadowoli świadomych i wymagających Klientów, a wyrafinowane smaki zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta. Całość tworzy kameralną, niepowtarzalną atmosferę, dzięki której Restauracja Książęca jest swoistą enklawą dla wybitnych koneserów sztuki kulinarnej. Restauracja Książęca otwarta jest w godzinach 12.00-23.00. Serdecznie zapraszamy.
Okolica
- Basen kryty
- Dyskoteka
- Kino
- Sklep
- Ścieżki rowerowe
- Teatr
- Zabytki
Wyposażenie pokoi
- Balkon/taras
- Internet
- Kablówka
- Klimatyzacja
- Łazienka
- Radio
- Telefon
- Telewizor
Na terenie obiektu
- Parking
- Restauracja
- Sejf
Zdjęcia
Zarejestruj się
więcej zdjęć noclegu
